Çalışma Şeklimiz

Seo çalışmasında çalışma şeklimiz çok önemlidir. Hem müşterinin huzuru hem de çalışmanın selameti açısından muhakkak herkesin bir çalışma şekli olmalıdır. Biz UzmanSeo olarak tabiki bizim de bir çalışma şeklimiz bulunuyor. Biz bu çalışma şeklini oluştururken hem müşterimiz hem de Seo çalışması taraflı düşünerek oluşturduk. Çalışma şekli ödeme şeklinden Seo çalışmasının sürecine kadar olan büyük bir kısmı kaplamaktadır.

çalışma şeklimiz

Çalışma Şeklimiz Hakkında

Bize Seo çalışması için herhangi bir yoldan başvurduğunuzda öncelikle web sitenizi ve anahtar kelimelerinizi inceleriz. Daha sonrasında size bir çalışma süresi ve çalışma ücreti belirten bir teklif sunarız. Eğer teklifimiz sizin için de uygun ise site ile ilgili tüm kullanım bilgileri alınır.

Çalışma şeklimiz gereği çalışma size sunduğumuz çalışma ücretinin çalışma başında en az 3/1 ya da ilk ay ücretini almaktayız. Kalan ücreti yine çalışma süresinin aylarına bölerek ya da çalışma süresi sonunda toplu olarak ödeyebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra hemen site ile alakalı çalışmalara başlıyoruz. Web sitenizin içeriği optimize etmeden kesinlikle site dışı optimize yapmıyoruz. Web sitenizin içerisini tamamen optimize ettikten sonra site dışı Seo çalışmasına başlıyoruz. Site dışı Seo çalışmasıyla sitenizi popüler hale getiriyoruz. Kaliteli sitelerden backlink sağlıyor, kaliteli backlink inşaası oluşturuyor ve sosyal medyada sitenizi aktif olarak kullanıyoruz.