Forumlardaki Seo Paketleri

Seo çalışmasında başarıyı yakalamak için herkesin kendisine göre bir stratejisi yanlış ya da doğru bilgisi bulunmaktadır. Birçok firma ya da kişi Seo uzmanına ücret ödememek için Seo’yu daha uygun fiyatlara kapatabilmek için forumlarda satılan Seo paketlerinden satın almaktadır. Büyük olasılıkla da sonuç hüsranla bitmektedir. Böyle olmasının sebebi, web sitesi için en baştan hiç bir plan ve strateji oluşturulmamış, öncelikli olarak web sitenin sıkıntıları, eksikleri giderilmemiş, site içerisinde yapılması gereken optimizasyon işlemleri ya yapılmamış ya da yanlış yapılmış olması, düzensiz ve alakasız link alımları yapılmış olmasıdır.

Makalemizin en başında şunu belirtelim, forumlarda Seo paketi diye satılan paketlerin hepsi link paketidir. Seo’da sadece link olmadığına göre bu paketi oluşturan kişilerin ne derece Seo bilgisi olduğu varın, siz düşünün. Doğru şekilde oluşturulmuş, bir mantık dahilinde olan başarıya ulaşacak Seo paketlerini incelemek isterseniz Seo paketleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Seo paketi adlandırılarak satılan bu link paketleri içerisinde bu paketi oluşturan kişilerin farkında olarak ya da olmayarak işinize yarayacak paketler bulabilirsiniz. Örneğin, yeni oluşturulmuş bir paket ise paket içerisindeki sitelerden henüz link çıkılmamıştır. Öncelikle alanlardan olursanız size faydalı olur. Eğer link çöplüğüne dönerse siteler ozaman tekrardan linkinizi kaldırırsınız.

Oluşturulan bu paketlerin eğer anahtar kelimenizin rekabeti ve aylık aranma düşükse size zaman zaman faydası dokunur. Hatta sitenizi Google birinci sayfaya bile yükseltebilir. Bunun nedeni çok düşük olan kelimelerde getirilecek sonuç sayısı azlığı ve sitelerin kalitesizliğidir. Daha fazla Seo bilgisi öğrenmek isterseniz bir önceki konumuz olan Seo Çalışmasında Tecrübe adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.