İçerik Analizi

Özgün ve kaliteli içerik, bir web sitesinin olmazsa olmazıdır. Sitenizin dijital dünyada bir yer edinmesini sağlamak ve kalıcı olmasını istiyorsanız ana önceliğiniz özgün içerikler ve içerik analizi olmalıdır. Her geçen gün yeni web siteleri açılmakta ve tüm bu sitelerde yer alan içerikler arama motorları tarafından süzülerek incelenmektedir. İncelemenin ana sebebi; kullanıcılara en çok fayda sağlayan, en kaliteli ve sağlıklı içeriği sunan web sitelerini saptamaktır. Sıralamalarında üst sıralarda yer almak istediğiniz Google, web sitelerini belirli bir kurala ve bu kurala bağlı ilişkilendirilen değerleriyle bir sıra ile listeler. Bu listelemenin en önemli konusu olan içerik; kesinlikle özgün, kullanıcılara yarar sağlayan ve kaliteli bir içerik olmalıdır.

Özgün İçerik Web Sitenizin İmzasıdır

Siteniz ile ilgili herhangi bir içerik sorununu fark etmeniz ve sorunun devam etmesi, siteniz açısından iyi değildir. Bu sizin Google sıralamalarında düşüş yaşamanıza sebep olur ve eğer bu alanda iyileştirme yapılmaz ise sürekli sıra kaybetmeye devam edersiniz. Uzman SEO, içerik analizi konusunda profesyonel ekibi ile web sitenizin özgün ve kaliteli içerik ihtiyacını karşılamaktadır. Unutmayın ki, özgün içerik web sitenizin imzasıdır.

İçerik Analizi İçin Bizi Seçin

İçerik analizi; araştırması yapılan yazıda en çok ve en sık kullanılan kelimelerin belirlenmesi ile birlikte anahtar kelimelerin kullanım yoğunluğu, başlık sayısı, yazının özgünlüğü ve anlam olarak doğruluğu hakkında bilgiler verir. Gelişmiş bir özellik olan içerik analizi, çok dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır aksi takdirde Google arama sonuçlarındaki performansınıza zarar verebilir. Web sitenizde düşük kalitede içerikler olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek içerik analizinizi yaptırabilirsiniz.