On-Page (Site İçi) SEO’da Uzman

On-Pagw-Seo

On-Page SEO yani Site içi SEO işlemleri, SEO’nun temel kavramlarından biridir. Anlam olarak, web siteniz içerisinde yapılan optimizasyon işlemleridir. Türkçe’de site içi SEO ya da sayfa içi SEO olarak adlandırılmaktadır. İçerisinde çok geniş ve daima gelişen teknikler barındıran bu kavram kısaca; web sitenizde yayınlayacağımız kaliteli içerikleri kullanıcı ve arama motoru dostu bir şekilde düzenlemek ile birlikte arama motorlarının sitenizi daha rahat taramasına ve sitenizdeki içerikleri doğru kitleye sunmanıza yardımcı olmaktır. Site içi SEO’nuzu başarılı bir şekilde düzenleyen Uzman SEO ekibi, ürettiği özgün içerikler ile web sitenizi arama motoru sıralamalarında üst sıralara taşımanıza yardımcı olmaktadır.

Site İçi SEO Çalışmalarında Ne Sunuyoruz?

SEO çalışmalarında ilk iş, sayfa içi optimizasyon çalışmalarını gerçekleştirmektir. Bu çalışmaya öncelik sağlayan Uzman SEO ekibi;  web sitenizin Google kriterlerine uygun optimize edilmesi gerektiğinin bilincinde olarak, web sitenizin tüm sayfalarını A’dan Z’ye crawl (tarama) eder. Özel yazılımları sayesinde web sitenize Google botları ile birebir analiz yapan botlar gönderir ve sitenizin tüm eksiklerini çıkartır. Bu eksiklere göre sayfa içi optimizasyon çalışmalarına başlayan Uzman SEO ekibi, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı işe arkasında daima mutlu müşteriler bırakmıştır.

Site İçi SEO Faydaları Nelerdir?

Sürekli gelişim halinde olan On-Page SEO, içerisinde birçok konuyu barındırmaktadır. Örneğin; içerisinde kaliteli ve özgün içerik barındıran hızlı açılan sayfalar, optimize edilmiş görseller ve daha birçoğu. Web sitenizde yapacağımız düzenlemeler ile birlikte web siteniz Google botları tarafından daha sık ziyaret edilecek ve böylelikle sitenizde yer vereceğimiz içerikler arama motorlarında daha hızlı indekslenecektir. Daha hızlı indekslenen bu özgün ve kaliteli içerikler, web sitenizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır.