Performans Analizi

Dijital pazarlama konusuna ilgi duyuyor ve dâhil olmak gibi bir düşünceniz var ise bilmeniz gereken bir şey var: SEO performans analizi. Arama motorunda üst sıralarda çıkmak ve genel olarak sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız SEO performans analizi sizin için bir tavsiye değil, adeta zorunluluktur. Rakiplerinize oranla fark sağlamak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve web sitenize trafik çekmek istiyorsanız, mevcut SEO çalışması yapılmadan önce web sitenizin performansını, trafiğini ve anahtar kelimelerinizin pozisyonlarını ölçümleyerek SEO performans analiziniz Uzman SEO tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Uzman SEO; kurumsal SEO danışmanlığı kapsamında sektörünüzü ve piyasadaki rakiplerinizi inceleyerek gerekli SEO performans analizinizi yapmaktadır. Yaptığımız bu performans analizi, sitenizde SEO açısından barınan eksiklikleri, rakip analizi, kullanımı doğru anahtar kelime seçimleri ve alternatif anahtar kelime seçimlerini içinde barındırarak SEO hizmet planının çıkartılıp uygulanmasını kapsar.

Web sitenizin performansını, trafiğini ve anahtar kelimelerinizin mevcut pozisyonlarını ölçümledikten sonra akabinde Uzman SEO; sayfa içi  optimizasyon ve sayfa dışı optimizasyon çalışmalarını yaptıktan sonra anahtar kelimelerinizi istikrarlı bir şekilde yükseltiyor, pozisyonlarını güçlendiriyor ve web sitenizin trafiğini arttırma garantisi veriyor.

Performans analizlerinde, web sitenizin başlanıldığı noktada nerede olduğunu ve gelindiği noktada nerelere yükseltildiğinin analiz verilerini sizlere sunuyor ve Uzman SEO’nun SEO çalışmalarında gösterdiği performansı sizlere Google Analytics verileri ile aktarıyoruz.

Performans Analizinde Bir Marka

Web sitenizin performans analiz ölçümü ile hedef kitlenizin tercih ve ihtiyaçlarını anlayarak ilerleyeceğimiz bu yolda, Uzman SEO sizlere eşsiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Web sitenizin SEO açısından durumunu öğrenmek ve SEO performans analizinizi yaptırmak için hemen ekibimiz ile iletişime geçin.